Филтри -

Машини за складирање Kentruck

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за складирање Kentruck

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Висина на подигање 3.15 м
Година Километража Сила
Шведска, Jönköping
Контактирајте го продавачот
950 €
Електричен палетар
Висина на подигање 1.2 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Veen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се