Филтри -

Машини за складирање Kingway

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Машини за складирање Kingway

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.598 € PLN 6.799 PLN
Електричен палетар
Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
1.400 € Со вклучен ДДВ
Електричен палетар
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.058 € PLN 4.500 PLN
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
3.570 € Со вклучен ДДВ
Електричен палетар
Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann

Други марки во делот "Машини за складирање"

нови палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2S i нови палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2S i нови палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2S i
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
аукција 10 €
Количка со платформа
Година Километража Сила
Холандија, Westerbroek
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2017 Километража 2829 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1200 кг
Година 2020 Километража 40 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 5570 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
електричен влекач 	TE2PDS   V-2040 електричен влекач 	TE2PDS   V-2040 електричен влекач 	TE2PDS   V-2040
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 300 кг
Година 2003 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 4.1 м Ширина на вилушки 1150 мм
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde L10B /172/  V-2596 палетен вилушкар Linde L10B /172/  V-2596 палетен вилушкар Linde L10B /172/  V-2596
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1150 м
Година 1998 Километража 12372 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 3.6 м
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.4 м
Година 2011 Километража 1849 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 560 м
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Jungheinrich 	HC12    V-0573 палетен вилушкар Jungheinrich 	HC12    V-0573 палетен вилушкар Jungheinrich 	HC12    V-0573
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1150 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.9 м
Година 2007 Километража 415 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м
Година 1999 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1150 м
Година 1996 Километража 2107 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи