Филтри -

Машини за складирање Komatsu

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за складирање Komatsu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1050 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.9 м
Година 2007 Километража 306 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се