Филтри -

Машини за складирање Kramer

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за складирање Kramer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Електричен влекач
Носивост 1420 кг Гориво дизел
Година 1991 Километража 2670 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
5.880 €
Електричен влекач
Носивост 1420 кг Гориво дизел
Година 1995 Километража 1396 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се