Филтри -

Машини за складирање LOC од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за складирање LOC од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови палетен вилушкар LOC A10FR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.5 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2020 Километража 82 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 69 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2019 Километража 437 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
електричен палетар LOC E20 електричен палетар LOC E20 електричен палетар LOC E20
3
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2013 Километража 243 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
палетен вилушкар LOC E22 MAC палетен вилушкар LOC E22 MAC палетен вилушкар LOC E22 MAC
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Палетен вилушкар
Година 2015 Километража 387 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2014 Километража 100 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се