Филтри -

Машини за складирање Linde

Резултати од пребарување: 923 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

923 огласа: Машини за складирање Linde

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
аукција 10 €
Рачен виљушкар
Година 1999 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.72 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 8,68 € SEK 100 SEK
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 1990 Километража 5292 м/ч Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Електричен влекач
Година 2012 Километража 8894 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Електричен влекач
Година 2013 Километража 11369 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Електричен влекач
Година 2011 Километража 6255 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.450 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.61 м
Година 2013 Километража 2034 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2017 Километража 1914 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
палетен вилушкар Linde D12SP
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол моно Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2019 Километража 2750 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Linde T20SP-02 (131)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 560 мм
Година 2019 Километража 2072 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Linde T16 (1152)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2019 Километража 65 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
2.520 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.92 м
Година 2010 Километража 10736 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Гориво електро
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
12.790 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 4.64 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2022 Километража 83 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 2654 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 1251 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
6.890 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 191 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 3045 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1.57 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 5432 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м
Година 2018 Километража 4480 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 1834 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 1324 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.57 м
Година 2019 Километража 1919 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 3105 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2017 Километража 1410 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 923 огласа
Прикажи