Филтри -

Машини за складирање Linde од Данска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за складирање Linde од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 295,10 € DKK 2.200 DKK
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2011 Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 160,90 € DKK 1.200 DKK
Палетен вилушкар
Висина на подигање 1.54 м
Година 2002 Километража 894 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 348,70 € DKK 2.600 DKK
Палетен вилушкар
Висина на подигање 1.93 м
Година 2015 Километража 754 м/ч Сила
Данска, Storvorde
електричен палетар Linde D12SP/133 електричен палетар Linde D12SP/133 електричен палетар Linde D12SP/133
3
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Електричен палетар
Висина на подигање 2424 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2017 Километража 4392 м/ч Сила
Данска, Dania
палетен вилушкар Linde L14R/1174 палетен вилушкар Linde L14R/1174 палетен вилушкар Linde L14R/1174
3
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Палетен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3244 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2019 Километража Сила
Данска, Dania
палетен вилушкар Linde L14AP/133 палетен вилушкар Linde L14AP/133 палетен вилушкар Linde L14AP/133
3
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Палетен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4266 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2013 Километража 3376 м/ч Сила
Данска, Dania
палетен вилушкар Linde L12AP/133 палетен вилушкар Linde L12AP/133 палетен вилушкар Linde L12AP/133
3
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3324 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2013 Километража Сила
Данска, Dania
количка со платформа Linde D12SP/133-00 количка со платформа Linde D12SP/133-00 количка со платформа Linde D12SP/133-00
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка со платформа
Година 2017 Километража Сила
Данска, Dania
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се