Филтри -

Машини за складирање Linde од Германија

Резултати од пребарување: 618 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

618 огласа: Машини за складирање Linde од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Палетен вилушкар
Носивост 650 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.2 м
Година 2013 Километража 4761 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м
Година 2018 Километража 600 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.43 м Должина на вилушка 0.95 м
Година 2016 Километража 887 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1551 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 600 кг Гориво електро Висина на подигање 2.02 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1767 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.92 м
Година 2013 Километража 1126 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.980 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 969 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м
Година 2015 Километража 1310 м/ч Сила
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.47 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 419 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 3272 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 3000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 161 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1174 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година 2007 Километража 3746 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Палетен вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Германија, Obertraubling
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Палетен вилушкар
Година 2005 Километража Сила
Германија, Obertraubling
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Палетен вилушкар
Година 2017 Километража Сила
Германија, Obertraubling
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Палетен вилушкар
Година 2010 Километража Сила
Германија, Obertraubling
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 250 €
Рачен виљушкар
Година 2016 Километража Сила
Германија, Obertraubling
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.495 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2878 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.32 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 1046 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 25000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 7359 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 5667 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1490 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.350 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.32 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2014 Километража 5248 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 618 огласа
Прикажи
Претплати се