Филтри -

Машини за складирање Linde од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за складирање Linde од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2004 Километража 2915 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.1 м
Година 2005 Километража 851 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
7.255 € UAH 290.600 UAH
Палетен вилушкар
Година 2009 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
5.581 € UAH 223.500 UAH
Палетен вилушкар
Година 2010 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
5.596 € UAH 224.100 UAH
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.4 м
Година 2010 Километража 3814 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
4.557 € UAH 182.500 UAH
Палетен вилушкар
Година 2003 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
4.570 € UAH 183.000 UAH
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.42 м
Година 2003 Километража 4236 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се