Филтри -

Машини за складирање Linde од Унгарија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Машини за складирање Linde од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар Linde CITI T05 V-3796 електричен палетар Linde CITI T05 V-3796 електричен палетар Linde CITI T05 V-3796
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 500 кг Висина на подигање -195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde L16 /372/ WIDE USA STANDART V-3384 палетен вилушкар Linde L16 /372/ WIDE USA STANDART V-3384 палетен вилушкар Linde L16 /372/ WIDE USA STANDART V-3384
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 3415 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2008 Километража 1089 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
електричен палетар Linde T16 /360/ SHORT V-1978 електричен палетар Linde T16 /360/ SHORT V-1978 електричен палетар Linde T16 /360/ SHORT V-1978
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1 м
Година 2005 Километража 1345 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde L10AS /379/ SPEC WITH FORKS V-1977 палетен вилушкар Linde L10AS /379/ SPEC WITH FORKS V-1977 палетен вилушкар Linde L10AS /379/ SPEC WITH FORKS V-1977
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.8 м Должина на вилушка 0.9 м
Година Километража 471 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
електричен палетар Linde T18 WIDE LONG   V-1468 електричен палетар Linde T18 WIDE LONG   V-1468 електричен палетар Linde T18 WIDE LONG   V-1468
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1800 м
Година Километража 1301 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.195 м Должина на вилушка 1500 м
Година Километража 3553 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde L14 /372/ SHORT LEGS V-1052 палетен вилушкар Linde L14 /372/ SHORT LEGS V-1052 палетен вилушкар Linde L14 /372/ SHORT LEGS V-1052
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 0.65 м
Година 2006 Километража 1295 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde L12/AS/379 WIDE/FORKS V-1051 палетен вилушкар Linde L12/AS/379 WIDE/FORKS V-1051 палетен вилушкар Linde L12/AS/379 WIDE/FORKS V-1051
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.45 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 241 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 12000 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 3000 кг
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 500 кг
Година 2014 Километража 2 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 1.8 м
Година 1998 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 3000 кг
Година 2006 Километража 6303 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се