Филтри -

Машини за складирање Logitrans

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

15 огласа: Машини за складирање Logitrans

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови палетен вилушкар Logitrans ELFR 1200 P/P нови палетен вилушкар Logitrans ELFR 1200 P/P нови палетен вилушкар Logitrans ELFR 1200 P/P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 150 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
400 €
Електричен палетар
Гориво електро
Година Километража Сила
Германија, Nürtingen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 2022 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол моно
Година 2012 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол моно
Година 2014 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол моно
Година 2013 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножичест палетар
Гориво електро Висина на подигање 0.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
300 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 200 кг Должина на вилушка 0.6 м
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Ferrol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.85 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 2019 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 2019 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
ножичест палетар Logitrans EHL 1004 ножичест палетар Logitrans EHL 1004 ножичест палетар Logitrans EHL 1004
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножичест палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.7 м
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Raamsdonksveer
рачен виљушкар Logitrans HL 1006 рачен виљушкар Logitrans HL 1006
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Електричен палетар
Гориво електро Висина на подигање 0.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Veen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи