Филтри -

Машини за складирање MB

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Машини за складирање MB

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 115 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1200 кг
Година 2018 Километража 8026 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 115 м
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи