Филтри -

Машини за складирање MB Forklift

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

41 огласа: Машини за складирање MB Forklift

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2024 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
8.390 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2024 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
3.990 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
3.850 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
1.890 €
Ножичест палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.8 м
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
6.490 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2022 Километража 120 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2022 Километража 7 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2022 Километража 299 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2022 Километража 14 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
1.990 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2022 Километража 236 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
8.490 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.47 м
Година 2021 Километража 939 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
4.600 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 2409 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 2452 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
375 €
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2022 Километража 682 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2021 Километража 1459 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2021 Километража 1127 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
380 €
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
4.600 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 175 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2021 Километража 757 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи