Филтри -

Машини за складирање MECALUX

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за складирање MECALUX

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетни сталажи MECALUX
1
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Шпанија, Valencia
RB Trading International
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 13.925 € Без ДДВ
Палетни сталажи
Година 2023 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Франција, Marmande
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се