Филтри -

Машини за складирање MIC

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Машини за складирање MIC

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила

Други марки во делот "Машини за складирање"

Контактирајте го продавачот
708 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Белгија, Aartselaar
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.440 €
Електричен влекач
Носивост 4000 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 796 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Количка со платформа
Носивост 7000 кг
Година 01/1992 Километража Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Количка со платформа
Носивост 2660 кг
Година 01/2012 Километража Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
1.490 € Без ДДВ
Количка со платформа
Носивост 900 кг
Година 01/1989 Километража Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
1.490 € Без ДДВ
Количка со платформа
Носивост 940 кг
Година 01/2007 Километража Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Електричен палетар
Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 950 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Електричен палетар
Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 948 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Електричен палетар
Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 783 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Електричен палетар
Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 459 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 1998 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.74 м
Година 2007 Километража 8802 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.74 м
Година 2013 Километража 4957 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2141 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2003 Километража 2535 м/ч Сила
Германија, Dortmund
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Количка со платформа
Година Километража Сила
Данска, Tølløse
аукција 10 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила
Финска
аукција аукција
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Данска, Tølløse
аукција 121,40 € SEK 1.400 SEK
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.47 м
Година 2015 Километража 4697 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
аукција 8,67 € SEK 100 SEK
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
аукција 34,68 € SEK 400 SEK
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
637,30 € UAH 28.900 UAH
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи