Филтри -

Машини за складирање Mafi

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

12 огласа: Машини за складирање Mafi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 4000 кг
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
индустриска приколка Mafi 1060-2  V-3385 индустриска приколка Mafi 1060-2  V-3385 индустриска приколка Mafi 1060-2  V-3385
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 4000 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
индустриска приколка Mafi 16 TON TIMONATO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 16000 кг
Година Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 27420 кг
Година 2002 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 12500 кг
Година 1987 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 80000 кг
Година 1981 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 10000 кг
Година 2014 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 20000 кг
Година 1989 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Логистички воз
Носивост 12500 кг
Година 1987 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Индустриска приколка
Година 2015 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Индустриска приколка
Година 2000 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Индустриска приколка
Година 2015 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи