Филтри -

Машини за складирање Manitou од Германија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Машини за складирање Manitou од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.24 м
Година 2024 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf

Other makes in the section "Машини за складирање од Германија"

аукција 10 €
Рачен виљушкар
Година 2018 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 10 €
Рачен виљушкар
Година 2021 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи Pallet rack палетни сталажи Pallet rack
2
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 50 €
Палетен вилушкар
Година 2013 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Рачен виљушкар
Година 1999 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи Pallet rack палетни сталажи Pallet rack палетни сталажи Pallet rack
3
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.72 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
рачен виљушкар Baka SHU 1012.6 рачен виљушкар Baka SHU 1012.6 рачен виљушкар Baka SHU 1012.6
3
аукција 40 €
Рачен виљушкар
Година 2001 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
рачен виљушкар Lifter HX10M 540 рачен виљушкар Lifter HX10M 540 рачен виљушкар Lifter HX10M 540
3
аукција 40 €
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Рачен виљушкар
Година 2018 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Рачен виљушкар
Година 2012 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Рачен виљушкар
Година 2008 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи Pallet rack палетни сталажи Pallet rack палетни сталажи Pallet rack
3
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Рачен виљушкар
Година 2007 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
рачен виљушкар Lifter HX10M 540 рачен виљушкар Lifter HX10M 540 рачен виљушкар Lifter HX10M 540
3
аукција 40 €
Рачен виљушкар
Година 2019 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
рачен виљушкар Lifter GS 25S4 RA 1150x525 рачен виљушкар Lifter GS 25S4 RA 1150x525 рачен виљушкар Lifter GS 25S4 RA 1150x525
3
аукција 10 €
Рачен виљушкар
Година 2021 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи Pallet rack палетни сталажи Pallet rack палетни сталажи Pallet rack
3
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
рачен виљушкар Baka SHU1012 рачен виљушкар Baka SHU1012 рачен виљушкар Baka SHU1012
3
аукција 40 €
Рачен виљушкар
Година 2000 Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 50 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Friedrichshafen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи