Филтри -

Машини за складирање Master

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за складирање Master

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рачен виљушкар Master Diversen Jack Pompwagen Hand Pallet Trucks 3.000kg new нови рачен виљушкар Master Diversen Jack Pompwagen Hand Pallet Trucks 3.000kg new
2
Контактирајте го продавачот
275 €
Рачен виљушкар
Носивост 3000 кг Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Vlissingen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се