Филтри -

Машини за складирање Mitsubishi

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Машини за складирање Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рачен виљушкар Mitsubishi
1
Контактирајте го продавачот
355 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Романија, Arges
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 22 м Должина на вилушка 115 м Ширина на вилушки 16 мм
Година 2013 Километража 574 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 2 м
Година 2008 Километража 2872 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Mitsubishi SBR16N палетен вилушкар Mitsubishi SBR16N палетен вилушкар Mitsubishi SBR16N
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 2756 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2012 Километража 1745 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4300 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2009 Километража 4400 м/ч Сила
Естонија, Jõhvi
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.45 м
Година 2013 Километража 1500 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 3146 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.490 €
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2021 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
палетен вилушкар Mitsubishi SBP16N2I палетен вилушкар Mitsubishi SBP16N2I
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2011 Километража 1211 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 13085 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2010 Километража 1468 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се