Филтри -

Машини за складирање Mitsubishi од Франција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за складирање Mitsubishi од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 2 м
Година 2008 Километража 2872 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Mitsubishi SBR16N палетен вилушкар Mitsubishi SBR16N палетен вилушкар Mitsubishi SBR16N
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 2756 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2012 Километража 1745 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Mitsubishi SBP16N2I палетен вилушкар Mitsubishi SBP16N2I
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2011 Километража 1211 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 13085 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се