Филтри -

Машини за складирање Nissan

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за складирање Nissan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Oviedo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk

Други марки во делот "Машини за складирање"

палетни сталажи Magazijnstelling палетни сталажи Magazijnstelling палетни сталажи Magazijnstelling
3
аукција 50 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
213 € Без ДДВ
Палетни сталажи
Носивост 350 кг
Година Километража Сила
Полска, Chmielów
аукција 100 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Velsen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
159 € Без ДДВ
Палетни сталажи
Носивост 450 кг
Година Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Магацинска скала
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Valkenswaard
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
179 € Без ДДВ
Палетни сталажи
Носивост 450 кг
Година Километража Сила
Полска, Chmielów
аукција 500 €
Електричен палетар
Година 2016 Километража 4458 м/ч Сила
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи Winkelstelling палетни сталажи Winkelstelling
2
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Deurne
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи Winkelstelling (2x) палетни сталажи Winkelstelling (2x) палетни сталажи Winkelstelling (2x)
3
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Druten
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 450 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи Framework and Pallet Rack 24 Meters
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 50 €
Магацинска скала
Година Километража Сила
Холандија, Zwijndrecht
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи IMPEX - Legbordstelling - Let op laatste loten палетни сталажи IMPEX - Legbordstelling - Let op laatste loten
2
аукција 350 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Kapellebrug
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 1.000 €
Електричен палетар
Година 2007 Километража 15412 м/ч Сила
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетни сталажи Opbergkast
1
аукција 10 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 10 €
Магацинска скала
Година Километража Сила
Холандија, Zutphen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција аукција
Количка со платформа
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи