Филтри -

Машини за складирање Noblelift

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Машини за складирање Noblelift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.180.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електричен/дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1200 м Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 55 мм Брзина 10 км/ч
Година 10/2023 Километража 6 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
електричен палетар Noblelift PTE15X електричен палетар Noblelift PTE15X електричен палетар Noblelift PTE15X
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 1.14 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
електричен палетар Noblelift PT E15N / EDGE електричен палетар Noblelift PT E15N / EDGE електричен палетар Noblelift PT E15N / EDGE
3
Контактирајте го продавачот
2.190 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 15000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Xativa
нови електричен палетар Noblelift ECONOMY нови електричен палетар Noblelift ECONOMY нови електричен палетар Noblelift ECONOMY
3
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Xativa
нови рачен виљушкар Noblelift ECONOMY
1
Контактирајте го продавачот
390 €
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Xativa
Контактирајте го продавачот
2.640 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Xativa
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1 м
Година Километража Сила
Шпанија, Xativa
Контактирајте го продавачот
10.260 € UAH 427.500 UAH
Палетен вилушкар
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
електричен палетар Noblelift PTE15X електричен палетар Noblelift PTE15X електричен палетар Noblelift PTE15X
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се