Филтри -

Машини за складирање Noblelift од Шпанија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за складирање Noblelift од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Гориво електро
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се