Филтри -

Машини за складирање OM

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за складирање OM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.39 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 2130 м/ч Сила
Германија, Cologne
палетен вилушкар OM CN20
1
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.99 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2002 Километража 5405 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4185 м
Година 2006 Километража 1997 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.150 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 5.39 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се