Филтри -

Машини за складирање OMG од Франција

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за складирање OMG од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 1436 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 542 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година Километража 1902 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 3000 кг Должина на вилушка 1.8 м
Година 2016 Километража 2635 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 1103 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.02 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1317 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1519 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 3000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година 2009 Километража 1350 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол од четири дела Висина на подигање 1.65 м Должина на вилушка 0.95 м
Година 2008 Километража 396 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.65 м
Година 2015 Километража 4928 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 3000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.45 м
Година 2012 Километража 411 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се