Филтри -

Машини за складирање PEFRA

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за складирање PEFRA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.999 €
Електричен влекач
Носивост 25000 кг
Година 2011 Километража 7300 м/ч Сила
Холандија, Sneek
електричен влекач PEFRA G11/1800  V-2123 електричен влекач PEFRA G11/1800  V-2123 електричен влекач PEFRA G11/1800  V-2123
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 1800 кг
Година Километража 2575 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 3000 кг
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 5000 кг
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 4000 кг Гориво електро
Година 2005 Километража 1885 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 300 кг Гориво електро
Година 2002 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 2221 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Количка со платформа
Година 2013 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се