Филтри -

Машини за складирање Pegaso

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за складирање Pegaso

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2018 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
палетен вилушкар Pegaso палетен вилушкар Pegaso
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Италија, SAN GIOVANNI AL NATISONE (UD)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се