Филтри -

Машини за складирање Pramac

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Машини за складирање Pramac

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
ножичест палетар Pramac HX10E 540
1
Контактирајте го продавачот
350 € Без ДДВ
Ножичест палетар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 8.1 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Aidenbach
ножичест палетар Pramac HX10E 540
1
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Ножичест палетар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 8.1 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Aidenbach
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
ножичест палетар Pramac HX10E 540
1
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Ножичест палетар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 8.1 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Aidenbach
ножичест палетар Pramac HX10E 540
1
Контактирајте го продавачот
350 € Без ДДВ
Ножичест палетар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 8.1 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Aidenbach
ножичест палетар Pramac HX10E 540
1
Контактирајте го продавачот
350 € Без ДДВ
Ножичест палетар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 8.1 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Aidenbach
ножичест палетар Pramac HX10E 540
1
Контактирајте го продавачот
350 € Без ДДВ
Ножичест палетар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 8.1 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 2 м
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1 м Ширина на вилушки 170 мм
Година 2007 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
950 €
Рачен виљушкар
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
950 €
Рачен виљушкар
Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Veen
рачен виљушкар Pramac GS 2500
1
Контактирајте го продавачот
335 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг Должина на вилушка 1.8 м
Година 2020 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 1400 кг
Година 2019 Километража 1001 м/ч Сила
Шпанија, Castellón
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Pramac GX10/16   V-3819 палетен вилушкар Pramac GX10/16   V-3819 палетен вилушкар Pramac GX10/16   V-3819
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1600 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 0.8 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Pramac XL14/45 AL  V-3693 палетен вилушкар Pramac XL14/45 AL  V-3693 палетен вилушкар Pramac XL14/45 AL  V-3693
3
Контактирајте го продавачот
3.980 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.01 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.990 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Pramac TX12/29  V-3260 палетен вилушкар Pramac TX12/29  V-3260 палетен вилушкар Pramac TX12/29  V-3260
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи