Филтри -

Машини за складирање Rocla

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за складирање Rocla

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година 2005 Километража 4498 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 34,99 € SEK 400 SEK
Рачен виљушкар
Носивост 1000 кг
Година 1993 Километража Сила
Шведска, Skogås
Контактирајте го продавачот
аукција 160,90 € DKK 1.200 DKK
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2004 Километража Сила
Данска, Fyn
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се