Филтри -

Машини за складирање SICHELSCHMIDT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за складирање SICHELSCHMIDT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 1996 Километража 1499 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 0.8 м
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се