Филтри -

Машини за складирање Samag

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за складирање Samag

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1300 кг Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Италија, CAMPOGALLIANO MO
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2200 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.35 м
Година 2013 Километража 912 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се