Филтри -

Машини за складирање Schäfer

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за складирање Schäfer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
495 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг
Година 2015 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Носивост 400 кг
Година 1989 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се