Филтри -

Машини за складирање Sichelschmidt

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Машини за складирање Sichelschmidt

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година 2002 Километража 2259 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година 2009 Километража 2497 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Pijnacker
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Pijnacker
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година 1976 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 0.8 м
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи