Филтри -

Машини за складирање Silverstone

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за складирање Silverstone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 78,72 € SEK 900 SEK
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.25 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се