Филтри -

Машини за складирање Steinbock

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Машини за складирање Steinbock

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар Steinbock WP10E палетен вилушкар Steinbock WP10E
2
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1150 м
Година Километража Сила
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
1.795 €
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Steinbock WP14   V-3299 палетен вилушкар Steinbock WP14   V-3299 палетен вилушкар Steinbock WP14   V-3299
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.99 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Steinbock WP10MKVIA-1  V-1865 палетен вилушкар Steinbock WP10MKVIA-1  V-1865 палетен вилушкар Steinbock WP10MKVIA-1  V-1865
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен влекач Steinbock EFW 0,4 електричен влекач Steinbock EFW 0,4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 400 кг
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 1996 Километража 1600 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Електричен палетар
Година 2000 Километража Сила
Германија, Hessisch Lichtenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година 1995 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
палетен вилушкар Steinbock WP14
1
Контактирајте го продавачот
8,74 € PLN 38 PLN
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се