Филтри -

Машини за складирање Still

Резултати од пребарување: 770 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

770 огласа: Машини за складирање Still

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Електричен палетар
Носивост 2200 кг Должина на вилушка 1.19 м
Година 2020 Километража 5010 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Електричен палетар
Носивост 2200 кг Должина на вилушка 1.19 м
Година 2020 Километража 5087 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.19 м
Година 2017 Километража 3786 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3703 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Количка со платформа
Година 2016 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 2004 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 950 €
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 4901 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1559 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 550 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 2460 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 550 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 2332 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.19 м
Година 2018 Километража 3337 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3737 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 950 €
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 4948 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.703 € PLN 11.500 PLN
Електричен палетар
Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.74 м
Година 2020 Километража 28 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
1.990 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Должина на вилушка 1 м
Година 2016 Километража 768 м/ч Сила
Естонија, Jõhvi
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 2.84 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1021 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
палетен вилушкар Still EXV14 палетен вилушкар Still EXV14 палетен вилушкар Still EXV14
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 981 м/ч Сила
Германија, Stuhr
палетен вилушкар Still EXV14C палетен вилушкар Still EXV14C палетен вилушкар Still EXV14C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 617 м/ч Сила
Германија, Stuhr
палетен вилушкар Still EXV14C палетен вилушкар Still EXV14C палетен вилушкар Still EXV14C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 708 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 3498 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 1510 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
3.295 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Hillegom
палетен вилушкар Still EXV14 палетен вилушкар Still EXV14 палетен вилушкар Still EXV14
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 179 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
950 €
Електричен палетар
Гориво електро
Година Километража 1500 м/ч Сила
Германија, Hennigsdorf bei (Berlin)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 770 огласа
Прикажи