Филтри -

Машини за складирање Still од Чешка Република

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Машини за складирање Still од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4266 м
Година 2017 Километража 484 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2424 м
Година 2018 Километража 3780 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2424 м
Година 2018 Километража 3877 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2424 м
Година 2018 Километража 3887 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2924 м
Година 2018 Километража 1373 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3409 м
Година 2017 Километража 1634 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2424 м
Година 2018 Километража 3970 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1462 м
Година 2017 Километража 185 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4266 м
Година 2017 Километража 2343 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2017 Километража 3834 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.65 м
Година 2017 Километража 1549 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.65 м
Година 2017 Километража 207 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2018 Километража 140 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.75 м
Година 2018 Километража 5742 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3244 м
Година 2017 Километража 4013 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се