Филтри -

Машини за складирање Still од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за складирање Still од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2 м
Година 2020 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.91 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.8 м
Година 1995 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Brescia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се