Филтри -

Машини за складирање Still од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за складирање Still од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.964 € GBP 2.540 GBP
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.1 м Ширина на вилушки 180 мм
Година 2009 Километража 277 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
1.517 € GBP 1.300 GBP
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Ширина на вилушки 170 мм
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
1.249 € GBP 1.070 GBP
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Ширина на вилушки 170 мм
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.800 € GBP 10.970 GBP
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 10.02 м Должина на вилушка 1 м
Година 2011 Километража 611 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
1.249 € GBP 1.070 GBP
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 9813 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се