Филтри -

Машини за складирање Still од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за складирање Still од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар Still EXU 16 електричен палетар Still EXU 16 електричен палетар Still EXU 16
3
Контактирајте го продавачот
811 € PLN 3.500 PLN
Електричен палетар
Година 2011 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
1.274 € PLN 5.500 PLN
Електричен палетар
Година 2015 Километража Сила
Полска, B-stok
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.274 € PLN 5.500 PLN
Електричен палетар
Година 2015 Километража 946 м/ч Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3 м Брзина 14 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
2.665 € PLN 11.500 PLN
Електричен палетар
Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража Сила
Полска, Andrychów
електричен палетар Still FS-X 33 електричен палетар Still FS-X 33 електричен палетар Still FS-X 33
3
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Електричен палетар
Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1170 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се