Филтри -

Машини за складирање Still од Шпанија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Машини за складирање Still од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 1039 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 351 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
палетен вилушкар Still EXV-SF16 палетен вилушкар Still EXV-SF16 палетен вилушкар Still EXV-SF16
3
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 2607 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.93 м
Година 2016 Километража 4408 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Still EXV-SF14 палетен вилушкар Still EXV-SF14 палетен вилушкар Still EXV-SF14
3
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м
Година 2017 Километража 3894 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 1909 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.93 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2016 Километража 2676 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 2208 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 1518 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.600 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 2688 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 3828 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Still EXV-SF16
1
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 3894 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.781 € GBP 2.344 GBP
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 3383 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 0.96 м
Година 2014 Километража 4833 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.75 м
Година 2007 Километража 869 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.25 м
Година 2015 Километража 2776 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 7102 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2016 Километража 2244 м/ч Сила
Шпанија, Murcia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи