Филтри -

Машини за складирање Stöcklin

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Машини за складирање Stöcklin

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
рачен виљушкар Stöcklin Made in Elvetia cu ridicare rapida рачен виљушкар Stöcklin Made in Elvetia cu ridicare rapida рачен виљушкар Stöcklin Made in Elvetia cu ridicare rapida
3
Контактирајте го продавачот
152 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2012 Километража 2583 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 5975 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen

Други марки во делот "Машини за складирање"

Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 3819 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
палетен вилушкар Crown WE2300-16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м
Година 2012 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2016 Километража 2813 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 2351 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2016 Километража 5471 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
6.980 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2103 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.8 м
Година 2018 Километража 1328 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1663 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1265 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар TOR Industries Semi-elektrischer Stapler mit Elektrohub DYC1530 (1.5 t, 3.0 m) нови палетен вилушкар TOR Industries Semi-elektrischer Stapler mit Elektrohub DYC1530 (1.5 t, 3.0 m)
2
Контактирајте го продавачот
1.944 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gdańsk
палетен вилушкар BT S10   V-3267 палетен вилушкар BT S10   V-3267 палетен вилушкар BT S10   V-3267
3
Контактирајте го продавачот
2.980 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.71 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетни сталажи Diversen  Occ staander magazijnrek 540 x 125 cm палетни сталажи Diversen  Occ staander magazijnrek 540 x 125 cm
2
Контактирајте го продавачот
100 € Без ДДВ
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
2.640 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.7 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
логистички воз BIM ΡΑΟΥΛΑ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Логистички воз
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
електричен палетар BT LWE130  V-3153 електричен палетар BT LWE130  V-3153 електричен палетар BT LWE130  V-3153
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.980 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 4.15 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
аукција 25,84 € SEK 300 SEK
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 1039 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 2 м
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 9861 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи