Филтри -

Машини за складирање TAYLOR-DUNN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за складирање TAYLOR-DUNN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 € GBP 19.970 GBP
Електричен влекач
Гориво дизел
Година 2011 Километража 3430 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се