Филтри -

Машини за складирање Tecna

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за складирање Tecna

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен влекач Tecna VT7A електричен влекач Tecna VT7A електричен влекач Tecna VT7A
3
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Електричен влекач
Носивост 7000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се