Филтри -

Машини за складирање Toyota од Германија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Машини за складирање Toyota од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Електричен палетар
Носивост 1400 кг Евро Euro 1 Гориво електро
Година 04/2021 Километража 40 м/ч Сила
Германија, Hennigsdorf bei (Berlin)
електричен палетар Toyota LWE180 електричен палетар Toyota LWE180 електричен палетар Toyota LWE180
3
Контактирајте го продавачот
2.690 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 6328 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
8.490 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 1583 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 51 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 2393 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 1264 м/ч Сила
Германија, Cologne
електричен палетар Toyota LWE160 електричен палетар Toyota LWE160 електричен палетар Toyota LWE160
3
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 2508 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1 кг Гориво електро
Година 2009 Километража 908 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2022 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 1979 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 8 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.7 м
Година 2017 Километража 3822 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.9 м
Година 2018 Километража 3806 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
4.800 € GBP 4.113 GBP
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.21 м
Година 2006 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
13.490 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1450 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 234 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
5.190 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража 7881 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 1583 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2018 Километража 9716 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Брзина 12.5 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 7500 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.630 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 1167 м/ч Сила
Германија, Cologne
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се