Филтри -

Машини за складирање UniCarriers

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за складирање UniCarriers

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4800 м
Година 2014 Километража Сила
Шпанија, Xativa
електричен палетар UniCarriers PLL180L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 520 мм
Година 2004 Километража 1750 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар UniCarriers PLL180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1800 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2015 Километража 1400 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 3000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2018 Километража 1802 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2016 Километража 1574 м/ч Сила
Шпанија, Valencia
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2016 Километража 1647 м/ч Сила
Шпанија, Valencia
Контактирајте го продавачот
3.117 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.151 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Białystok
палетен вилушкар UniCarriers PSP160-T420
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.2 м
Година 2017 Километража 700 м/ч Сила
Германија, Olfen
палетен вилушкар UniCarriers PS125TFV329
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2020 Километража Сила
Германија, Olfen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се