Филтри -

Машини за складирање Weibert

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за складирање Weibert

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рачен виљушкар Weibert 2,5t нови рачен виљушкар Weibert 2,5t
2
Контактирајте го продавачот
647 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Германија, Hösbach-Rottenberg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се