Филтри -

Машини за складирање Yale

Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

65 огласа: Машини за складирање Yale

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 1587 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 916 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 297 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Електричен влекач
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 1104 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 1588 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
електричен палетар Yale MP16
1
Контактирајте го продавачот
1.490 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 2015 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Essen
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
електричен палетар Yale MP20 електричен палетар Yale MP20 електричен палетар Yale MP20
3
Контактирајте го продавачот
5.150 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 540 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 380 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 900 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2720 кг Висина на подигање 0.22 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2003 Километража 120 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 8 м
Година 2014 Километража 567 м/ч Сила
Естонија, Soodevahe
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2014 Километража 1059 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2010 Километража 7600 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
палетен вилушкар Yale MS12 IL
1
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
електричен палетар Yale p16 електричен палетар Yale p16 електричен палетар Yale p16
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1150 м
Година Километража Сила
Италија, CAMPOGALLIANO MO
палетен вилушкар Yale MS 10-28 - Elektro-Gabelhubwagen палетен вилушкар Yale MS 10-28 - Elektro-Gabelhubwagen палетен вилушкар Yale MS 10-28 - Elektro-Gabelhubwagen
3
Контактирајте го продавачот
аукција 200 €
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Thannhausen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2012 Километража 775 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.16 м
Година 2014 Километража 281 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
9.500 € GBP 8.134 GBP
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.68 м
Година 2008 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.82 м
Година 2013 Километража 628 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2014 Километража 676 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.32 м
Година 2016 Километража 1862 м/ч Сила
Белгија, AALST
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се