Филтри -

Машини за складирање Yale од Белгија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Машини за складирање Yale од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 540 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 380 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2012 Километража 775 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.16 м
Година 2014 Километража 281 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.82 м
Година 2013 Километража 628 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2014 Километража 676 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.32 м
Година 2016 Километража 1862 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Електричен палетар
Носивост 2200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 18592 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 279 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2006 Километража 3934 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.16 м
Година 2012 Километража 1710 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.16 м
Година 2015 Километража 799 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.16 м
Година 2015 Километража 1195 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.16 м
Година 2015 Километража 563 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 828 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 4244 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1193 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.98 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Белгија, AALST
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се