Филтри -

Машини за складирање Yale од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за складирање Yale од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар Yale MP16
1
Контактирајте го продавачот
1.490 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 2015 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Essen
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен палетар Yale MP20 електричен палетар Yale MP20 електричен палетар Yale MP20
3
Контактирајте го продавачот
5.150 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
палетен вилушкар Yale MS12 IL
1
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
палетен вилушкар Yale MS 10-28 - Elektro-Gabelhubwagen палетен вилушкар Yale MS 10-28 - Elektro-Gabelhubwagen палетен вилушкар Yale MS 10-28 - Elektro-Gabelhubwagen
3
Контактирајте го продавачот
аукција 200 €
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Thannhausen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
9.500 € GBP 8.134 GBP
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.68 м
Година 2008 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
5.890,50 €
Палетен вилушкар
Носивост 1280 кг
Година 2007 Километража 1339 м/ч Сила
Германија, Hagen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се